Ondřej Vašák

05.10.2019

S Ondrou se známe už delší dobu, protože jsme spolu hráli fotbal. Oslovil mě v prosinci 2018 s dotazem, jak to u mě chodí. Nebyl sám se sebou spokojený a rozhodl se s tím něco dělat. Našel si pár informací na internetu, navštívil několik seminářů ohledně stravy a cvičení, nicméně dle jeho slov potřeboval i dohled. Spolupráce probíhala obvykle. Vstupní dotazník, vstupní trénink (ukázka), monitoring, samotný tréninkový plán, stravovací a suplementační protokol a další. Ondřej byl dost limitován prostředím, které často měnil kvůli domovu, škole a práci. Každý z nich neslo úplně jiné možnosti (cvičení, strava, čas).

V první řadě musím vyzdvihnout jeho neuvěřitelnou dravost. Šel si tvrdě po svém, vše si ihned zjišťoval a pravidelně konzultoval. Nejvíce jsme řešili stravu, která byla z většiny překopána. Hlavně ohledně pravidelnosti a kvality. Musím dále podotknout, že Ondra jako málo kdo, umí skvěle plánovat. Vždy si tréninky rozhodil dle pořadí a věděl, kdy co bude cvičit. Nebral to na lehkou váhu. Z tohoto hlediska se mu nemohlo stát, že trénink zmešká a bude ho muset posunout.

Začátky byly těžké jako vždy. Tělo si pomalu zvykalo na změny a reagovalo minimálně. Stavěli jsme na pevných základech funkční pyramidu.

Co se nám povedlo? ✔

Redukce tuku, nabrání svalové hmoty, kondice, zlepšení dýchání, zkvalitnění stravování a spánku a v poslední řadě to nejdůležitější - radost. ✔

"Kámo, oni mi říkají, jak jsem zhubnul a zesílil. Je to fakt vidět" řekl mi. ✔

Škoda, že ten večer jsem ho náhodou načapal, jak nesl 4 zmrzlinové poháry a pivo.